wtorek, 24 lipca 2012

Victoria's Secret w Warszawie!


24 lipca 2012 roku o godzinie 12.00 Victoria's Secret otwarło pierwszy polski sklep w Warszawie! Butik znajduje się na parterze w Złotych Tarasach. 

Ta wiadomość szczególnie mnie uradowała, gdyż (można to było niejednokrotnie zobaczyć we wcześniejszych postach) jestem wielką fanką marki! 
Jednocześnie rozczarowała mnie informacja o salonie "BEAUTY & ACCESSORIES" co znaczy, że w sklepie można nabyć wyłącznie kosmetyki i gadżety sygnowane słynnym VS,  a nie bieliznę, chociaż wyjątek stanowią dostępne w butiku majtki. 
Wierzę jednak, ze już wkrótce otwarta zostanie kolejna filia, tym razem z moimi ulubionymi modelami strojów kąpielowych i bielizny. 


Podobno oferta sklepu ma nie odbiegać od proponowanej w USA czy Kanadzie, jednak VS z racji na pierwszy oficjalny butik w Polsce nie wprowadzono pełnej kolekcji.

Pewne jest także otwarcie drugiego salonu, również w Warszawie, w Galerii Mokotów i to już 27 lipca (godzina otwarcia planowana na 10.00) 

Skrycie liczę, że Victoria's Secret zostanie ciepło przyjęta w stolicy, co zaowocuje rozprzestrzenieniem się marki po naszym kraju i wprowadzeniu bielizny do oficjalnych sklepów!


XoXo,
B.